مشاوره و سفارش

رزین پلی استر تجهیزات زینتی

رزین های پلی استری جزء رزین های ساخته شده یا به قول معروف مصنوعی هستند که از واکنش اسید های آلی و الکل ها بدست می آیند. این رزین ها در حالت عادی ژله مانند بوده اما ممکن است در ترکیب با مواد سخت کننده به حالت کاملاً محکم و غیر قابل برگشت تبدیل شوند یا این که مجدداً طی فرآیند هایی مانند حرارت تغییر شکل دهند. همانطور که گفتیم دسته ای از رزین ها برای تولید تجهیزات زینتی مانند مجسمه ها مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع رزین ها در حالت عادی دارای خواص سمی می باشند. اما پس از این که طی حرارت ۲۰ درجه سانتی‌گراد قرار گرفتند محکم و غیر سمی می شوند. رزین های مورد استفاده در ساخت وسایل زینتی بافت متراکم و غیر متخلخل ایجاد می کنند که فاقد هیچ نوع حباب در داخل خود می باشد.

 

 

رزین پلی استر ارتوفتالیک


انواع رزین پلی استر ارتوفتالیک را می توان خریداری نمود که از نظر برند تولید کننده و سطح کیفی با همدیگر فرق دارند. ویژگی های اصلی محصولات را که سبب می شود افراد زیادی برای خریدشان اقدام کنند قیمت مناسب، سختی بالا، استحکام خمشی و کششی بالا می باشد.
انواع رزین پلی استر ارتوفتالیک را در کارخانه های تولیدی کد گذاری می کنند که در اینجا به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم:
۱. رزین پلی استر ارتوفتالیک مجسمه سازی
۲. رزین پلی استر ارتوفتالیک ساخت لوله
۳. رزین پلی استر ارتوفتالیک سنگ طبیعی
۴. رزین پلی استر ارتوفتالیک سنگ مصنوعی
۵. رزین پلی استر ارتوفتالیک صنایع دریایی
۶. رزین پلی استر ارتوفتالیک مبلمان

رزین پلی استر غیر اشباع ایزوفتالیک

رزین پلی استر غیر اشباع ایزوفتالیک در صنایع دریایی، صنایع هوایی و نیز صنایعی که نیاز به خواص بالاتر و مهندسی تر باشد بکار می رود. رزین پلی استر ایزوفتالیک بوشهر، جزء برترین رزین های ایزو در بازار می باشد که توانسته جایگاه خود را در بین مصرف کنندگان داخلی و خارجی پیدا کند و از رقبای سرسخت این صنعت باشد. جهت خرید رزین باکیفیت و با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید. امروزه کامپوزیت های پلیمری کاربردهای وسیعی در ساخت کشتی ها و دیگر تجهیزات دریایی دارند. گسترش صنعت کشتی سازی در ایران نیز باعث افزایش کاربرد کامپوزیت های پلیمری در صنایع دریایی شده است. این در حالی است که کامپوزیت مورد استفاده بیشتر وارداتی و غیر بومی می باشد.

 

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
رزین پلی استر-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

info@aronpolymer.com

مدیر فروش

09125718744

درباره ما :

شرکت آرون پلیمر فعال در زمینه رزین های پلی استر غیر اشباع ایزوفتالیک و ارتوفتالیک، رزین های وینیل استر، اپوکسی و مواد اولیه فایبر گلاس این افتخار را دارد تا با وجود مهندسین و متخصصین زبده، نیازهای مشتریان خود را تامین نماید.
شرکت ما توانسته علاوه بر تامین بازارهای داخلی، در بازر های جهانی از جمله کشورهای خاورمیانه، آفریقای شمالی، اروپای شرقی و آسیای میانه نیز جایگاه ویژه ای داشته باشد.

مدیر شرکت آرون پلیمر

زینب طلوعی

Call Now Buttonتماس بگیرید